NĚCO O MED.CZ

Projekt www.MED.cz vzniká jako občanská iniciativa bývalých či současných studentů SOU Včelařského v Nasavrkách za podpory majitele domény, kterým je Hynek Med.

Napadlo nás, že by bylo skvělé vytvořit webový portál o medu a s ním souvisejících medových výrobcích, receptech, medovém vzdělání, probíhajících událostech jako jsou Medové dny, jarmarky či trhy, se seznamem “pančovaných medů” a spoustou dalších informací. A s tím i prodej či nabídka medu a dalších včelích produktů. A to vše jako skupina odborných včelařů, absolventů či studentů včelařské školy v Nasavrkách.

Tímto rovněž žádáme další absolventy NASA o spolupráci. Prosíme všechny, kteří mají zájem se na tomto společném projektu podílet, napište nám, jak by jste mohli přispívat, například příspěvky, finančně či jen nabídkou svých medů.

Přáli bychom si, aby se v ČR nabízel jen kvalitní med a ne falzifikáty, které se poslední dobou přemnožili a vrhají špatný stín na české medy, které se řadí mezi světovou špičku. Nejen tomuto problému ale i mnohým dalším bychom se rádi věnovali zde na MED.cz